Nacházíte se v sekci: Kalendář
25.06.2017

Nedělní odpolední akce pro děti a rodiče na Vaňkovka Festu se vstupem zdarma před Café Práh. Akce za každého počasí. Pořádá Galerie Vaňkovka. Festival do 31.7. Další akce na www.vankovkafest.cz

Dětské odpoledne plné zábavy. Rodiče s dětmi čekají tři divadelní pohádky v podání dobrých divadel pro děti a nafukovací atrakce zdarma.

FB UDÁLOST ZDE.

14:00 Tři pohádky o Honzovi / Divadlo Harmonika
15:00 Pohádka od srdce / Divadlo Na vlnce
16:00 Sněžibába a čert / Divadlo Harmonika

INFO.
Tři pohádky o Honzovi / Divadlo Harmonika
www.divadloharmonika.cz/repertoar/honza.php
O pohádce: "Kdo se kouká, vše se doví, celý příběh pohádkový. Tři jsou v černém lese sovy, houkají si o Honzovi." Tři pohádky a spousta zpívání k tomu. Jak se Honza vyučil na zpěváka, jak to bylo s kouzelnou zlatou husou a jak si Honza poradil se strašlivým tříhlavým drakem.

Pohádka od srdce / Divadlo Na vlnce
www.navlnce.cz
O pohádce: Pohádka od srdce je příběh rodiny z Klubíčkového království, ve kterém královna i princezna hledají lásku a cestu ke splnění svých přání.

Sněžibába a čert / Divadlo Harmonika
www.divadloharmonika.cz/repertoar/snezibaba.php
O pohádce: "Jak to bylo s Jeníčkem a Mařenkou v zimě? A jak chytrý pocestný Matěj vyzrál na čerta? Vše se dozvíme, jen co se nám podaří uspat medvěda Barnabáše. Dvě zasněžené loutkové pohádky. Pro otužilé obecenstvo od 3 let.

Vstup zdarma.

Místo: Open air Cena: 0 Kč Čas: 14:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00