Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!
Starší příspěvky:123

Café Práh nezajišťuje předprodej vstupenek na kulturní akce. Uvedené předprodeje SI spravují pořadatelé a účinkující akcí. Akce, které zde nejsou uvedené, ale máme je v našem KALENDÁŘI mají dobrovolné vstupné nebo fixní vstupné bez předprodeje (= lze koupit v den akce na místě, nejdříve 30min před avizovaným začátkem akce od účinkujících či pořadatelů akce).

ČERVEN 2024 / PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

13.6. 2024 /sál/ Stand up show - Daniel Ferenc / 19:00 PŘEDPRODEJ
Aktuální výstava ve velkém sále Café Práh v Galerii Vaňkovka, Brno:
PORTRAITS OF THE VILLAGE // Portréty venkova // MARTINA KOUBKOVA
kurátor: Jana Vránová (Dům umění města Brna)

 
Martina Koubková je fotografka a studentka Institutu tvůrčí fotografie v Opavě (ITF).
Projekt PORTRAITS OF THE VILLAGE vznikal v rozmezí let 2018-2021 v bývalých zemědělských družstvech na území České republiky pod vedením prof. Jindřicha Štreita. Jeho dokončení bylo završeno vydáním publikace.

KVĚTEN

6.5./po/Bulat Okudžava 100 let/koncert/projekce/sál/19:00/200,-
Jiří Vondrák, Eva Blondýna Suková, Alexej Kudrjavcev                                                    
13.5./po/Divadlo Amadis: Pozor, zlý pes!/divadlo/sál/19:00/150,-
14.5./út/Divadlo Prkno: Tři banánové krabice /divadlo/sál/19:00/50,-
14.5./út/NHK, Um-Ca-Ca/koncert/café/19:00/200,-
15.5./st/Palo Seriš & Filip Teller: Čecháčci a Čoboláci/divadlo/sál/19:00/300,-
16.5./čt/The Jazzchat/koncert/café/19:00/200,-
17.5./pá/Alishi, Stranďa/koncert/café/19:00/200,-
21.5./út/Divadlo Pozpátku Říčany u Brna: Zločin v Harmonii /divadlo/sál/19:00/0,-
22.5./st/D.N.A. Brno, Nakave /koncert/sál/19:00    /200,-
23.5./čt/Madam v triku, Monty, Alibaba/koncert                            
23.5./čt/Nový Zéland /přednáška/sál/20:00/0,-
27.5./po/Kanada: v divočině a mezi Indiány /přednáška/sál/19:00/0,-
28.5./út/Divadlo Prkno: Událost na Myslivci/divadlo/sál/19:00/50,-
28.5./út/The Spring Band/jazz/koncert/café/19:00/200,-
29.5./st/Divadlo Stodola: Krvavá Henrietta /divadlo/sál/19:00/100,-
30.5./čt/Taiwan/přednáška/sál/20:00/0,-

ČERVEN

3.6./po/Kanadské Skalisté hory – fotografi Tony Settari/vernisáž/café/19:00/0,-
5.6./st/Večer písní Vladimíra Mišíka - BB & Session/koncert/open air/19:00/150,-
6.6./čt/Ořešák, Bezruký Frantík kvartet, Vlna, David Kourek/koncert/open air/19:00/100,-
11.6./út/Rendez-fou, Soumrak, Mandalabanda, F.T.SteBou/koncert/open air/19:00/100,-
11.6./út/Nevermore & Kosmonaut, VeHiBa, Nebztebe/koncert/open air/19:00/200,-
12.6./st/ Divoké Jeseníky a návrat vlků - Ondra Bačík /přednáška/sál/19:00/70,-
13.6./čt/Stand up show – Daniel Ferenc /stand up/sál/19:00/400,-
17.6./po/Bubnovačka s Kudrnou/koncert/café/20:00/0,-
18.6./út/MiniMAXband/ jazz/koncert/café/19:00/200,-

V druhé části měsíce bude před Café Práh tradični Vaňkovka Fest.

2.4./út/Kde je doma/Mikuláš Šproch/vernisáž/sál/18:00/0,-
3.4./st/Markéta Dohnalová/čtení/malý sál/17:00/0,-
3.4./st/10 000 km pěšky Jižní Amerikou/přednáška/sál/19:00/200,-
4.4./čt/Palo Seriš: Chutilo vám, páni?/divadlo    /sál/19:00/250,-
6.4./so/HuSoBrKo/hudební soutěž/pro děti/sál/10:00/0,-
8.4./po/Černá Hora - od pobřeží do hor/přednáška/sál/19:00/0,-
9.4./út/Kazachstán přednáška/sál/19:00/0,-
10.4./st/Půlkacíř – Karel Kryl/přednáška/malý sál/20:00/0,-
11.4./čt/Večer písní Karla Kryla – Hladolet/koncert/sál/19:00/100,-/
12.4./pá/Textová dílna Slávka Janouška 20. let /koncert/sál/19:00/150,-
Janoušek, Kluk z Husovky, Cicvárek, Šimíčková, Blondýna, Monty, Kourek                                        
15.4./po/Divadlo Amadis: Pozor, zlý pes!/divadlo/sál/19:00/150,-
16.4./út/Divoké Jeseníky a návrat vlků/    přednáška/malý sál/19:00/0,-
17.4./st/Koncert ve tmě/19:00/400,-
18.4./čt/Portréty venkova/Martina Koubková/vernisáž/sál/18:00/0,-
19.4./pá/Slam poetry/destigmatizační/divadlo/sál/19:00/0,-
19.4./pá/Perfect Time/jazz/koncert/café/19:30/100,-
20.4./so/Porta / oblastní kolo/koncert/sál/10:00/0,-
22.4./po/Daniel Ferenc/stand up show /sál/18:30/400,-
23.4./út/Francouzská hudba/poslechový pořad/malý sál/18:00/0,-
23.4./út/Kurdistán a Irán/přednáška/sál/19:00/0,-/
23.4./út/Karel Kryl 80 - Petr Samšuk/koncert/café/20:00/200,-
26.4./pá/Bárka, Kateřina a Dalibor Štruncovi /koncert/sál/19:00/300,-
29.4./po/Café open mic/koncert/café/19:00/100,-
Andy Minet, Kat&Combo, Václav Kocur, David Málek, Simeon Lichnovský 

6.3./st /Ořešák, Stella Umbra, Jauvajs/koncert/café/19:00/200,-
7.3./čt /Francouzské wichytávky/poslechový pořad/malý sál/18:00/0,-
7.3./čt /Apalačskou cestou /přednáška/velký sál/19:00/100,-
11.3./po/Generace Euromajdan (2022, 90min, ČSFD 78%)/projekce/velký sál/18:30/0,-
11.3./po/Dům z třísek (2022, 87min, ČSFD 80%)/projekce/velký sál/20:15/0,-
12.3./út/Kostarika – Kudrna/přednáška/velký sál/18:30/0,-
13.3./st/MDŽ – Muzikantky, dámy, ženy/koncert/velký sál/19:00/180,-
Lucie Redlová, Beata Bocek                                                     
14.3./čt/Mise Itibo - česká nemocnice v Keni /přednáška/velký sál/19:00/0,-
14.3./čt/Café open mic/koncert/café/19:00/100,-
Heart voices, Tonda Jarůšek, Ondřej Herzán                                                
15.3./pá/Highline: Svět z ptačí perspektivy/přednáška/velký sál/19:00/0,-
15.3./pá/Evamore, Mosskin/koncert/velký sál/19:00/200,-
18.3./po/Divadlo Stodola: Past na myši /divadlo/velký sál/19:00/100,-
18.3./po/Incendios (2021, 59min, ČSFD 66%)/projekce/velký sál/19:00/0,-
18.3./po/Buď můj hlas (2021, 94min, ČSFD 81%)/projekce/velký sál/20:15/0,-
19.3./út/Bubnovačka s Kudrnou/koncert/kavárna/20:00/0,-
20.3./st/Courage, Kousavá deka/koncert/café/19:00/200,-
21.3./čt/Štěpán Axman, Martin Susedík/koncert/café/19:00/200,-
25.3./po/Indodiesel na cestě /přednáška/velký sál/18:00    /300,-
26.3./út/Pavel Špirka – křest alba/koncert/velký sál/20:00/130,-
28.3./čt/Karel Macálka, Lenka Slabá a triola /koncert/velký sál/19:00/200,-
5.2./po/Grónsko – Kudrna/přednáška/sál/18:30/0,-
8.2./čt/Ponor (2020, 60 min, ČSFD 74%)/projekce/malý sál/19:00/0,-
8.2./čt/Severní proud (2022,96min, ČSFD 80%)/projekce/malý sál/19:00/0,-
9.2./pá/Kytarovka Brno/koncert/sál/18:30/150,-
12.2./po/Možná, že to znáte... /Filip Teller/stand up/sál/19:00/270,-
13.2./út/Cesta Indickým Himalájem - Pavel Svoboda/přednáška/sál/19:00/160,-
14.2./st/Monty, David Kourek /folk/koncert/café/19:30/150,-
15.2./čt/Groovey / Simona & Garfunkel revival/koncert/sál/19:00/230,-
16.2./pá/Skip Wilkins Trio / jazz/koncert/café/19:00/200,-
19.2./po/Seriš & Buš & Marečková: Takt /divadlo/sál/19:00/300,-
20.2./út/Ivo Cicvárek, Blondýna / folk/koncert/café/19:00/200,-
21.2./st/Dálkové treky a jak začít /přednáška/sál/19:00/150,-
22.2./čt/Maledivy/přednáška/malý sál/20:00/0,-
26.2./po/Ucho/divadlo/sál/19:00/150,-
26.2./po/Přes hory po trase GR11/přednáška/malý sál/20:00/0,-
27.2./út/Brněnská hudební scéna/koncert /sál/19:00/100,-
28.2./st/Nasáklí ropou (2020, 82 min, ČSFD 70%)/projekce/malý sál/18:30/0,-
28.2./st/Příběhy z cesty po Pamíru (2022,96min, ČSFD 72%)/projekce/malý sál/20:00/0,-
29.2./čt/Jarret, Nevermore & Kosmonaut/koncert/sál/19:00/280,-

8.1./po/Island v době covidu/přednáška/sál/19:00/0,-
8.1./po/Provence/přednáška/malý sál/20:00/0,-
9.1./út/Ostrovy jižního Pacifiku / Kudrna/přednáška/sál/18:30/0,-
10.1./st/Od Karibiku po Antarktidu/přednáška/sál/19:00/0,-
11.1./čt/Antarktida/přednáška/malý sál/19:00/0,-
11.1./čt/Spolu: Arnošt Frauenberg, Jan Žamboch, Monty/koncert/sál/20:00/300,-
12.1./pá/Kosmonautova abeceda/stand up/sál/19:00/100,-
15.1./po/Vanlife – Domov je tam, kde zaparkuju /přednáška/sál/19:00/150,-
16.1./út/Extrémní Island po vlastní ose    /přednáška/sál/20:00/0,-
17.1./st/Norsko: láska na první krok/přednáška/sál/19:00/150,-
18.1./čt/Rostislav Pospíšil - … a tak to vidím já/vernisáž/sál/18:00/0,-
19.1./pá/Bar Fast the Door/irská hudba/koncert/sál/19:00/200,-
22.1./po/Divadelní soubor AMADIS: Od Silvestra do Silvestra/divadlo/sál/19:00/100,-
23.1./út/Café open mic/koncert/café/19:00/100,-
24.1./st/Divoká Amazonie aneb jak dnes žijí lovci lebek/přednáška/sál/19:00/0,-
29.1./po/Divadlo na Hlavu: Amant/divadlo/sál/19:00/100,-
30.1./út/Palo Seriš & Filip Teller: Improvizace/sál/19:00/250,-
30.1./út/Pobaltské státy jedním tahem/přednáška/sál/19:00/0,-
31.1./st/Café open mic/koncert/café/19:00/100,-

 

1.11./st/Arménie/přednáška/sál/19:00/150,-
1.11./st/Dizzy unplugged/koncert/café/20:00/100,-
2.11./čt/Tranzan/křest alba/koncert/sál/19:00/350,-
3.11./pá/Křest knihy – Ještě citlivější zpověď/sál/18:00/0,-
3.11./pá/Ořešák, Courage/ folk/koncert/café/19:00/150,-
4.11./so/Brána / hudební soutěž/koncert/sál/10:00/0,-
6.11./po/Jihovýchodní Asie/přednáška/malý sál/20:00/0,-
7.11./út/200 let českého osídlení rumunského Banátu /Kudrna/přednáška/sál/18:30/0,-
8.11./st/CAFÉ FEST 2023/koncert/sál/19:00/200,-
Nevermore & Kosmonaut, Mrakošlap, The Dust                                                    
9.11./čt/Ztracen v Saudské Arábii/přednáška/sál/19:00/150,-
10.11./pá/Tony Joch, Karel Macálka/koncert/café/20:00/200,-
13.11./po/Folk Team – dokument ČT/projekce/sál/19:00/0,-
13.11./po/Srí Lanka země slonů a čaje/přednáška/malý sál/20:00/0,-
14.11./út/Kolibříkův ÚLET, Přístav, Hluboké nedorozumění/koncert/sál/18:30/200,-
15.11./st/Divadlo Petra Cendelína: Babička v trenkách/divadlo/sál/19:00/100,-
15.11./st/Andalusie/přednáška/malý sál/20:00/0,-
16.11./čt/Japonsko stopem – S. Král/přednáška/sál/19:00/150,-
20.11./po/Divadelní spolek Kroměříž: (ne)korektní pravidla/divadlo/sál/19:00/100,-
21.11./út/Půl roku na cestě – K. Venglář/přednáška/sál/    19:00/150,-
22.11./st/SPOLU - Arnošt Frauenberg, Jan Žamboch, Monty/koncert/sál/20:00/300,-
23.11./čt/Cesta indickým Himalájem /P. Svoboda/přednáška/sál/19:00/180,-
23.11./čt/Alexej Kudrajcev /koncert/café/19:30/200,-
24.11./pá/Choroši/koncert/café/    19:00/100,-
28.11./út/Divadlo Haná Vyškov - Zařídil to Povondra / Válka s Mloky/sál/20:00/220,-
28.11./út/FINE / jazz/koncert/café/20:00/100,-
29.11./st/Koncert ve tmě/koncert/sál/19:00/450,-
30.11./čt/Divoká Montana a Yellowstone/přednáška/sál/19:00/70,-
30.11./čt/Lucie Redlová & Garde    /koncert/café/20:00/150,-

Zveme na kulturní akce do Café Práh v měsíci říjnu.

ŘÍJEN 2023

3.10./út/Běhání po horách/přednáška/sál/20:00/100,-
5.10./čt/Travel Show /přednáška/sál/19:00/0,-
5.10./čt/miniMAXband/koncert/café/20:00/200,-
6.10./pá/Cykloputování Latinskou Amerikou/přednáška/sál/19:00/0,-
7.10./so/XVI.Vzpomínkový koncert pro J. Prudila: Old Boys Poutníci, AJETO/koncert/sál/19:00/100,-    
9.10./po/ Co se stalo v Altaji? /přednáška/malý sál/Café Práh/Brno/19:00/0,-
10.10./út/Jeseníky: podzimní hory/přednáška/sál/19:00/70,-
11.10./st/Kanada/přednáška/malý sál/20:00/0,-
12.10./čt/Dandy´s Company & guest/koncert/café/19:30/0,-
17.10./út/Janoušek 70/koncert/sál/19:00/250,-
Redl-Janoušek-Lenk, Šany, Luboš Javůrek – Bokomara DUO, Lada Šimíčková, Ivo Cicvárek, Nevermore & Kosmonaut            
18.10./st/Peru – P. Svoboda/přednáška/sál/19:00/180,-
20.10./pá/Devítka/koncert/sál/19:00/200,-
23.10./po/Divadlo Soliteater: Svou vlastní ženou/sál/19:00/150,-
24.10./út/Expedice Makalu/přednáška/sál/19:00/160,-
24.10./út/2stav, Navarez/koncert/café/19:00/150,-
25.10./st/Zjednoduš si cestování /přednáška/sál/19:00/150,-
26.10./čt/Za polární kruh/přednáška/velký sál/19:00/150,-
27.10./pá/Kytarovka Brno/koncert/sál/18:00/150,-
30.10./po/Palo Seriš & Filip Teller: Čecháčci a Čoboláci /divadlo/sál/19:00/250,-
31.10./út/Omán – Kuba Venglář/přednáška/sál/19:00/150,-

Projekce s koncertem se 5.9. 2023 vydařila. Veřejná premiéra naplnila velký sál Café Práh diváky, kterých se zúčastnilo přes osmdesát. Před projekcí zahrál aktér dokumentu Slávek Janoušek i Jiří Vondrák (režisér) a Ivo Cicvárek (dramtaturg). Nenechte si tento zábavný i dojemný dokument uniknout v televizi (ČT art 8. září 2023 ve 21:30.) nebo potom v i-vysílání na webu ČT.

Zveme na kulturní akce v září. Více v našem kalendáři.


Září 2023
05.09./út/Slávek Janoušek – projekce dokumentu ČT s koncertem/koncert/sál/19:00
07.09./čt/Obrazy od tamtud – Jiří Pikous/vernisáž/sál/18:00
07.09./čt/Perfect Time – jazz a swing/koncert/café/19:30
12.09./út/Brněnská hudební scéna/koncert/open air/19:00
13.09./st/Benefiční koncert/koncert/café/19:00
19.09./út/Bubnovačka s Kudrnou/koncert/kavárna/20:00
20.09./st/Brněnská hudební scéna/koncert/open air/19:00
21.09./čt/F.T. SteBou, Monopól    /koncert/kavárna/19:00
25.09./po/Malé Divadlo Komedie: Ani o den dýl/    divadlo/sál/19:00
26.09./út/Od oltáře do Santiaga /přednáška/sál/19:00
27.09./st/Kosmonautova abeceda/stand up/sál/19:00

Starší příspěvky:123
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00