Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Aktuálně

OZNÁMENÍ

Z důvodu pokračujících omezení jsme nuceni od 1.-30.11. ukončit prodej okénkem do ulice. Pokud se situace zlepší, tak plánujeme obnovit provoz 1.12. Děkujeme za pochopení.

ŘEŠENÍ NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ PRO FIRMY

Ve spolupráci s Práh Jižní Morava nabízíme řešení náhradního plnění za rok 2020. Naše organizace, která provozuje naši kavárnu, pro vás může zajistit kompletaci vánočních dárkových balíčků pro vaše klienty či zaměstnance, zajištění profesionálního streamu konferencí či školení z reprezentativních prostor Café Práh v Brně nebo například zorganizování malých vánočních trhů přímo ve vaší firmě. Máme řadu let zkušeností se spoluprací s většími i menšími společnostmi. Ke každému z našich klientů přistupujeme individuálně podle jeho potřeb.Prezentaci těchto našich služeb naleznete na tomto odkazu ZDE.
 

O KAVÁRNĚ

Cafe Práh je kavárna, kterou provozuje Práh jižní Morava, z.ú., kde obsluhují lidé s duševním onemocněním. Kavárna je zaměřena na trénink pracovních dovedností a nácvik zvládání pracovní zátěže srovnatelné se zaměstnáním v běžných podmínkách. Je určena především pro lidi s duševním onemocněním, kteří jsou motivováni vrátit se do běžného zaměstnání nebo do školy. Uživatelé služeb Práh jižní Morava, z.ú. za podpory asistentů nácvikových míst zde mají možnost naučit se zvládat i obtížné a stresové situace.

Do naší kavárny můžete přijít nejenom relaxovat, ale také pracovat, máme zde vyhraněný prostor pro pracovní schůzky s možností připojení k internetu. Nabízíme výběr z velmi bohatého nápojového lístku i občerstvení a možnost příjemného, ničím nerušeného posezení v nekuřáckých prostorách naší kavárny.

Prostor je rozdělen do tří částí – kavárna, malý sál a velký sál.  Atraktivní prostory blízko středu města s dobrou dopravní dostupností lze uskutečnit své  soukromé i veřejné akce. Při návštěvě Café Práh si můžete také prohlédnout i zakoupit výrobky z našich chráněných dílen. V prostorách kavárny pořádáme také různé kulturní akce (koncerty, čtení poezie, promítání atd.). Další informace o kavárně a jejím bohatém kulturní programu naleznete na webu.
 

 
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00