Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
16.10.2017

FB událost zde: https://www.facebook.com/events/239403489918862/

Na co každý naletí v Bangkoku a jak z toho vybruslit? Čekám romantiku a stejně to skončí komickým průšvihem? Bez okouzlujících i extrémních zážitků si už neumím představit žádné cestování na vlastní pěst. Povím vám pár veselých historek, něco o životě místních i s jakými náklady počítat. Ukážu fotky nádherného okolí Krabi a vystřídáme kolo, slona, loď i motorku.

KDO TI O TOM POVÍ?
Bára Pečeňová. Její vášní je cestování, překonávání svých limitů a sbírání pestrých zážitků. Někteří ji znáte z našich cestovatelských projekcí nebo z cestovatelských festivalů Kolem Světa, Nadivoko či Slow travel. Na přednáškách komickou formou povídá o zážitcích z cest, kdy trénuje odvahu, hecování se i zvládání cestovatelských průšvihů. Proběhlo přes 40 repríz, díky kterým poznává Česko přes kavárny, kina, univerzity i lázně. Má za sebou procestovaných 33 zemí. Vyráží letadlem, stopem i na koloběžce. Píše o tom na blogu a Facebook s názvem Historky z cest. Bára v Brně pracuje jako lektorka v GrowJOB institute a v rámci projektu Konec prokrastinace. Organizuje prestižní konference Leadership Praha a Konference Leadership Brno, kterou zároveň moderuje.
-----------------------------------------
Vstupné na místě je 50 Kč. Délka 90 min. + přestávka.

Místo: Kavárna Cena: 50 Kč Čas: 20:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00