Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
15.01.2018

FB události naleznete ZDE.

Přednáška: ISLAND

Na přednášce se dozvíte, jak tuto krásnou zemi procestovat. Promítat se budou dva krátké filmy o Islandu natočené dronem a vy si tak budete moct vychutnat unikátní záběry islandské přírody z ptačí perspektivy. Přednáší David Varga.

Island - v poslední době snad největší cestovatelský hit. Neuvěřitelná ukázka různorodosti a úžasů přírody v obrovské koncentraci na tak malém prostoru, a zároveň také nejmladší ostrov Evropy. Člověk se tu doslova může projít po tři roky staré ztuhnuté lávové hornině.

Nespočet vodopádů, ledovců, sopek, pestrobarevných domečků a všude kopec prostoru a volnosti. Je to ale také nejbohatší kulturní scéna kousek od polárního kruhu.

No a to nejlepší nakonec - koupání v geotermálních pramenech ve volné přírodě. Ideálně pak s pivem v ruce a pozorovat u toho polární záři. Nezapomenutelné!

David Varga - nadšený fotograf, dobrodruh a cestovatel, který pochází ze Žiliny, ale nějakou dobu už žije v Brně. Ve volném čase se věnuje cestování, horské turistice, dálkovým pochodům a příroda ho přivedla i fotografování.

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00

Plakát s programem na měsíc červen 2018

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00