Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
13.03.2018

FB události naleznete ZDE.

Indie – Kerala a Tamil Nadu

Tomáš Vaníček

 Indie je země nesmírně rozmanitá a barevná. Z mnoha indických  oblastí jsme pro vás vybrali ty dva nejbarevnější státy, na úplném jihu země – státy Kerala a Tamil Nadu. Zde se střetávají všechny indické barvy a všechny indické kultury. Potkáme hinduistické i budhistické chrámy, muslimské mešity i křesťanské kostely. Ucítíme vůni moře, kadidla a rozmanitého koření. Budeme se toulat po terasovitých čajových plantážích i po palmových hájích na mořském pobřeží. V přírodních rezervacích spatříme divoké slony, buvoly, opice i hejna ptáků, které ani nebudeme umět pojmenovat.  Přijďte se podívat na to, jak žije miliarda lidí v druhé nejlidnatější zemi naší planety.

 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 18:30

Plakát s programem na měsíc červen 2018

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00