Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
17.01.2019

Island na lehko 

Video                        

Rozhodnutí odjet sama na Island padlo během 3 minut a během 3 hodin byla zhruba "naplánovaná" měsíční cesta,  při které jsem oslavila své 30. narozeniny. Odjížděla jsem ale s velkým respektem, pokorou a téměř žádným očekáváním. Jediné, co jsem věděla, bylo, že to bude jeden z těch nejlepších tripů, což taky byl. Celý měsíc jsem spala jen pod plachtou, díky dumpsterdivingu jedla zadarmo, ušla spoustu kilometrů přes hory i řeky, uzavřela nejedno přátelství, která mi mnohdy pomohla v rozhodnutí kam se moje kroky budou ubírat dál. Island a jeho dech beroucí vodopády, kaňony, fjordy, sopky nebo termály - prostě příroda měnící se každých 5 minut, stejně jako počasí, se mi vryli hluboko pod kůži a hodně mě naučili. A při tom všem jsem utratila méně, než je česká minimální mzda. Získala jsem ale víc, než na jakékoliv jiné cestě, inspirovala se v mnoha místních projektech a rozhodla se, že svému Zero waste životu dám vyšší level a taky vám o něm v průběhu přednášky něco povím. A když budete chtít, domů si zdarma odnesete třeba i ručně šitý látkový pytlík na ovoce a zeleninu a mnoho dalších skvělých věcí.

Místo: Sál Cena: 50 Kč Čas: 19:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00