Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
22.01.2019

FB událostí akcí ZDE.

Ačkoli Kambodža je podstatně méně navštěvovaná než sousední Thajsko či Vietnam, zejména v poslední době se stala součástí oblíbených turistických tras po jihovýchodní Asii. Jednoznačně největším lákadlem pro většinu zahraničních návštěvníků jsou úchvatné chrámy v Angkoru, což ale v žádném případě neznamená, že by Kambodža postrádala mnoho dalších zajímavostí. Její největší předností je její příjemně poklidná atmosféra bez hektické nervozity moderního světa. Při našem povídání se vydáme na sever na několika denní trek do džungle mezi minoritní horská etnika, budeme putovat podél majestátného Mekongu, na největším jezeře jihovýchodní Asie Tonlé Sap shlédneme  život plovoucího města Kompong Luang, na jihu země ochutnáme skvělé ovoce, koření, mořské plody, tamní pláže i ojedinělé horské klima Sloních hor. Neopomeneme se několik dní protloukat džunglí zarostlým chrámovým komplexem Angkor a navštívíme také tance překrásných tanečnic Apsara i královský palác v Phnom Penhu. Potkáme i samotného krále, jenž plynně hovoří česky?

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 18:30
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00