Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
27.02.2019

FB událostí akcí ZDE.

Pavel Čadek je brněnský písničkář hrající na violoncello a zakladatel nového hudebního žánru "cello-folk", což je podle něj tak trochu něco mezi Nohavicou a Apocalypticou. Jeho písně často obsahují jistou dávku ironie, ale i vážnosti. Nejznámější a nejsmutnější je pravděpodobně "Nelajkla mi status", se kterou zvítězil v soutěži Notování a v 18. filmovém festivalu fakulty informatiky MU. Na tomto koncertě zahraje spolu s akordeonistou a skladatelem Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Davidem Pašou. Toto uskupení, které si říká Úcellová skupina, dává koncertu dalo by se říci až rockový nádech.

Michal Horák je písničkář, co lítá ze stylu do stylu, ale pojmenujme to folk. Je vítěz několika hudebních soutěží (Czechtalent, Česko Zpívá), který předskakoval, kde se dalo (Tomáš Klus, Chinaski, Pokáč). Písně píše na témata civilní, ba i humorná, a doprovází se na kytaru, klavír či heligonku. Některé písně mu svými houslovými dovednostmi přikrášlí Adam Černík.

Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00

Plakát Café Práh s programem na duben 2019

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00