Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
04.05.2019
JazzFestBrno dětem se koná pod hlavičkou JazzFestu Brno, festivalu s téměř dvacetiletou tradicí.

Hlavní motto celé akce zní „Hrajeme hudbu bez not“. Jejím cílem je vytvořit dětem prostor pro imitaci, improvizaci a rozvoj jejich fantazie. Společně s lektory jednotlivých kurzů chceme přispět k rozvoji alternativních forem výuky, které stojí v opozici k tradičnímu pojetí hudební výchovy na řadě základních a středních škol.

JazzFestBrno dětem se uskuteční v sobotu 4. 5. 2019 v brněnském Café Práh. Pro nejmenší jsme připravili například Toulky po jazzových cestičkách pod vedením předních českých hudebníků, ale především skvělých lektorů Jiřího Slavíka a Mariana Friedla nebo Tancohraní s Kateřinou Hanzlíkovou, která má dlouhodobou zkušenost s pohybovým vedením dětí předškolního věku. Odpoledne se děti mohou těšit také na hudebně-divadelní představení Velký uši.

Vstupné na jednotlivé akce JazzFestBrno dětem stojí 50 Kč.
 
Kompletní informace a vstupenky: http://www.jazzfestbrno.cz/jazzfest-detem/
 
FB událost: http://bit.ly/2WCDZsJ
Místo: Sál Cena: 50 Kč Čas: 10:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00