Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
28.06.2019

FB událostí akcí ZDE.

The Glass Onion - The Beatles revival
Vaňkovka Fest / Brno / open air / vstup zdarma
Pódium před Café Práh. Koncert za každého počasí. Celý program festivalu zde | www.vankovkafest.cz
-----------------------------

Tradiční koncert v rámci Vaňkovka Festu populárního brněnského cover bandu The Glass Onion. Nesmrtelné písně The Beatles opět v podání jednoho z nejlepších českých cover bandů - The Glass Onion. Svým stylem se kapela snaží Beatles co nejvíce přiblížit, nechce se jim však podobat v každém detailu a být stejní jako oni. Zůstávají sví a pokračují v tom, co doposud dělali - a to je hlavně ""bavit lidi"". Skupina vznikla na začátku roku 1993 na gymnáziu Vídeňská v Brně. Postupně se propracovali k prvním veřejným vystoupením a dnes již 26 let pořádají pravidelné koncerty převážně v brněnských klubech. Pro Vaňkovka Fest 2019 si opět připravili tříhodinové koncertní vystoupení.
web | www.theglassonion.cz

Místo: Open air Cena: 0 Kč Čas: 19:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00