Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
04.09.2020

FB událostí akcí ZDE.

Chystáte se na Nový Zéland na working holiday či na dovolenou? Pak jistě uvítáte nějaké ty rady do začátku a také tipy na nádherná místa, která stojí za to navštívit!
Stanislav Kachyňa je fotograf a dobrodruh, který se z Nového Zélandu vrátil letos v lednu. Do země Pána Prstenů vyrazil společně s manželkou a díky programu Working Holiday zde společně strávili nezapomenutelných 15 měsíců.
"Během této úžasné doby jsme zažili bláznivé období, kdy jsme pořídili dodávku, přestavěli ji na útulný domov na kolech (abychom posléze zjistili, že bude lepší koupit jinou), vystřídali různá zaměstnání (včetně splnění dětského snu stát se popelářem), přežili teroristický útok, utopili pár dronů, zažili několik zemětřesení, ale také jsme zjistili, jak chutná pocit svobody, zažili den, který má 47 hodin, zasurfovali si v oceánu i na písečných dunách, usínali pod tmavou oblohou s miliardami hvězd, najezdili desítky tisíc kilometrů a nachodili stovky dalších, ale hlavně získali spoustu životních zkušeností, zážitků a nových přátel z celého světa!"
Přednášející: Stanislav Kachyňa
Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00

Plakát Café Práh na září 2020

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00