Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Divadlo Kdekoli: Moje bílá velryba v akvárku

Datum: 19/04/2022Čas: 19:04Místo: SálCena: 0 Kč Kategorie: Divadla
V rámci destigmatizační akce Měsíc bláznovství uvedeme představení experimentálního divadla Moje bílá velryba v akvárku na motivy knihy od Hermana Melvilla.

Představení proběhne ve velkém sále Café Práh ve Vaňkovce, vstupné dobrovolné. Budeme se na vás těšit!
 
O představení
Mladý pár řeší krizi manželského soužití. Ona chce mít rodinu, ale také kariérní úspěch, on na společenské cíle úplně rezignoval a místo manželky se zamiloval do knižního příběhu o bájné bílé velrybě. Manželka se proto rozhodne, že jako kapitán Achab zabije proklatého Moby Dicka, který údajně může za jejich životní neštěstí.
Komedie na motivy románu Bílá velryba o dvou dějstvích je plná mytických a duchovních symbolů, ale i kritiky současného světa. Divákům položí základní otázku: zda je normální to, o čem člověk sní, nebo to, co po něm chce společnost?
Text: Martin Sítek a Herman Melville
Režie: Tomáš Uher
Hrají: Bára Sítek Kocmánková, Martin Sítek
 
Měsíc bláznovství pořádá Práh jižní Morava, z.ú., pod záštitou radního Jihomoravského kraje pro oblast zdravotnictví Mgr. Jiřího Kasaly, MBA. a radní pro sociální oblast Bc. Jany Leitnerové.
Otevírací doba
Po: 13:00 - 20:00 |  Út - Pá: 9:00 - 20:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00