Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář

Kalendář akcí Café Práh

V tomto měsíci je 31 akcí v kalendáři.

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 02.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Šestadvacetiletý Tadeáš Šíma z Prachatic se vydal na sólovou expedici přes Afriku a přejel celý kontinent od severu až na jih. Před dvěma lety vyjel na kole z Prachatic s cílem došlapat do Kapského Města v Jihoafrické republice. Ovšem jeho cesta skončila už v Maroku, kde ho parta zlodějů připravila o kolo. Vloni však vyrazil znovu, tentokrát z marockého města Tangier a do Kapského Města dorazil. Během sedmi měsíců ujel na kole necelých 13 000 kilometrů a navštívil 15 států černého kontinentu.

Povídání o tom, jak bolí zadek po půl roce na kole, o strachu ze tmy, kde v Africe hledat nejhezčí holky, jak chránit slony v Kongu, nebo jak se chytá slepice kolem jezírka s krokodýly.

Délka vyprávění: 90 minut
Vstupné: 100 Kč v předprodeji / 120 Kč na místě

Odkaz na předprodej přednášejícího ZDE.

Místo: Sál Cena: 200 Kč Čas: 19:00Datum: 03.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Skupina: Bizarre Band
Žánr: folk, pop, šanson, swing
Web kapely: www.bizarreband.cz
Odkaz na hudbu kapely: 

https://www.youtube.com/watch?v=XXNQxf4kVZ8&list=PLG7LMXr9O7-KAnrbqeISg3o_CERunAt5Y)
https://www.youtube.com/watch?v=QFiuJnXxh-A
(https://www.youtube.com/watch?v=QFiuJnXxh-A)

Host: Aleš Slanina, herec MdB

Místo: Sál Cena: 50 Kč Čas: 10:00Datum: 04.05.2019
JazzFestBrno dětem se koná pod hlavičkou JazzFestu Brno, festivalu s téměř dvacetiletou tradicí.

Hlavní motto celé akce zní „Hrajeme hudbu bez not“. Jejím cílem je vytvořit dětem prostor pro imitaci, improvizaci a rozvoj jejich fantazie. Společně s lektory jednotlivých kurzů chceme přispět k rozvoji alternativních forem výuky, které stojí v opozici k tradičnímu pojetí hudební výchovy na řadě základních a středních škol.

JazzFestBrno dětem se uskuteční v sobotu 4. 5. 2019 v brněnském Café Práh. Pro nejmenší jsme připravili například Toulky po jazzových cestičkách pod vedením předních českých hudebníků, ale především skvělých lektorů Jiřího Slavíka a Mariana Friedla nebo Tancohraní s Kateřinou Hanzlíkovou, která má dlouhodobou zkušenost s pohybovým vedením dětí předškolního věku. Odpoledne se děti mohou těšit také na hudebně-divadelní představení Velký uši.

Vstupné na jednotlivé akce JazzFestBrno dětem stojí 50 Kč.
 
Kompletní informace a vstupenky: http://www.jazzfestbrno.cz/jazzfest-detem/
 
FB událost: http://bit.ly/2WCDZsJ
Místo: Kavárna Cena: 17 Kč Čas: 17:00Datum: 06.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Vernisáž a výstava obrazů v kavárně uživatelů Centra tvořivé činnosti při denním stacionáři. Název celé výstavy je Stoletá Kociánka v obrazech aneb jak si naši uživatelé představují 100letou Kociánku.

Vernisáž: 6/5/2019 od 17 hod (vystoupí naše dramatická dílna s pásmem poezie Veršnění)
Výstava: od 2/5/2019 - 3/6/2019

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 06.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Namibie & Kapské město - očima teenagera

Jaké to je, když mrzne v Africe? Jak lehce se člověk ilegálně dostane do Angoly? Jak těžké je řídit na levé straně převážně po štěrkových cestách? A jaký je to pocit, být jedinými bělochy ve městě?

6členná výprava na 3týdenním Road Tripu po Africe - Projedeme Čechy zřídka navštěvovanou Namibii. Poznáme rozmanitost přírody i kultury. Uslyšíme jazyk Křováků proslulý pro své "mlaskavé hlásky". A především uvidíme mnoho zvířat, mimo jiné i tučňáky!

To vše v podání 16letého Karla Kalaše, nadšence do cestování. Namibie pro něj je jednou ze 43 zemí, které navštívil, rozhodně se ale řadí mezi TOP 3 nejkrásnější!

 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 07.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Low-cost. Za hranicí komfortní zóny. S batohem na zádech a v botech se sešlapanou podrážkou. Tři týdny putování skotskou krajinou. Tři týdny toho pravého skotského počasí. Přes den na nohách a v noci ve stanu. Šlapání přes skotskou vysočinu, skalnatý pobřeží a sluncem zalitý ostrov Skye. Déšť, mlha, vlhko a zima. Parádní paráda. Povídání o našem skotským putováním. Povídání o tom, jak se nám nechtělo, ale pak to stálo za to. Cestovat se dá různě. Cestování s batohem a pohorama na noze se ale nic nevyrovná. Pokud chce člověk zažít něco nového, je potřeba vystoupit z komfortní zóny. Tam čekají ty nejsilnější poznání a zážitky.

Místo: Sál Cena: 70 Kč Čas: 19:00Datum: 09.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Aleš Mucha.

Kluk, který dostudoval a odjel. Vystudovaný právník z Brna, jenž se rozhodl strávit pár let života jinak, než by se od něj čekalo - na severu Islandu u polárního kruhu.

Budu mluvit o věcech, které v průvodci nenajdete - o životě místních, jejich věčném zápase s přírodou a alkoholem, surfování v ledovém oceánu, nočních výšlapech na skialpech, fotografování a práci. Jo a taky přidám pár tipů pro ty, co se na Island chystají.

Samotný Island se v posledních letech stal cestovatelský hit díky neuvěřitelné přírodě a snadné dostupnosti. Sám jsem po Islandu nacestoval přes 70.000km, což dalo na 482hodin pozorování polárních září, 270litrů vypité černé kávy, vyslechnutí 164 lidských příběhů, 50 objetí Islandu dokola, 8 oprav auta a 0 objednaných Big Mac menu.

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 20:00Datum: 09.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Adam Eliáš.

Seminář o krásách, benefitech, ale i úskalích stopování. Přijďte si poslechnout cestopisné vyprávění a zážitky z poutí po starém kontinentu a Svaté zemi obohacené o tipy a triky vztahující se k přepravování autostopem. Jan Hill a Adam Eliáš, dva studenti Masarykovy univerzity, budou o těchto toulkách povídat DD.MM.YYYY v Café Práh Brno. Dobrovolné vstupné poputuje na veřejnou sbírku společnosti Člověk v tísní a Junáka svazu skautů a skautek ČR zaměřenou na výstavbu školy v Etiopii.

Místo: Sál Cena: 150 Kč Čas: 20:00Datum: 10.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Pět pohledných dívek se v růžových tuktucích snaží přejet Jižní Ameriku. Postupem zjišťují, že si mnohem snadněji poradí s výměnou převodovky než jedna s druhou. Cíl ale mají všechny stejný. S vozítky, které mají motor o chlup silnější než sekačka na trávu, chtějí ujet 13 000 km z Kolumbie do Uruguaye. Trasa vede přes zapadlé dědiny Ekvádoru, Peru, Bolívie a Argentiny. Místy, kde by po vás pes neštěkl a to nás tam jeden vzteklej hryznul. Dvě tříkolový monstra, romantika, benzín, hormony a dech beroucí jihoamerický kontinet. Uzavírejme sázky, jestli vůbec dojedou … Přijďte se pobavit, inspirovat a nakopnout.

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 13.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Jeseníky - největší moravská divočina/přednáška/

Přednáší: Ondra Bačík

Cestujeme dnes po celém světě, ale mnohdy zapomínáme na krásná místa v našem okolí. Na speciální narozeninové přednášce Vám budu vyprávět o Divoké kráse Jeseníků. Uvidíte: 
- klenoty jesenické přírody, včetně moravské Arktidy,
- horské pralesy, kary, laviny, endemity a glaciální relikty,
- evropský tygr, nejmenší strom nebo nejrychlejší dravec světa,
Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00Datum: 13.05.2019

FB událostí akcí ZDE

Přednáší Blanka Jurková.

Může samotná žena cestovat po Arabské zemi? A navíc autostopem? Když jsem řekla, že pojedu do Ománu, široké okolí mě od toho zrazovalo. Přitom je Omán velmi civilizovaná a bezpečná země. Jenže leží na Arabském poloostrově a jde tedy o muslimskou zemi s hlubokou tradicí. Právě místní zvyky a kultura, která je na hony vzdálená té Evropské, se dá nejlépe poznat jen přímou interakcí s místními obyvateli. Ti, jako exotické koření, dokreslují kraj plný krásných hor a vádí, žhnoucí pouště i středověkých pevnosti tonoucích v palmových oázách. Přijďte si poslechnout povídání o této na první pohled až pohádkové zemi obohacené o informace, které v průvodci nenajdete. Jací jsou Ománci? Jaké jsou Ománky? A jak do toho všeho zapadá samotná holka s batohem?

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 20:00Datum: 14.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Azorské ostrovy jsou považovány za pozůstatky bájné Atlantidy. A pokud je na tom špetka pravdy, pověsti o ní nelžou. Sopečné ostrovy s množstvím bujné vegetace, jeskyň, kráterů i horkých pramenů Vás uchvátí. Až tam zjistíte, kolik existuje odstínů zelené, a nebudete se moci vynadívat na kouzelná smaragdová jezera. A co víc, na plachetnici budete mít všechny ostrovy jako na dlani. Při naší minulé plavbě mezi Azory jsme jich z devíti navštívili sedm, podívali se na nejvyšší vrchol Portugalska a koupali se v lávových zátokách. Chcete s námi také zažít nezapomenutelná dobrodružství? Nastupte na palubu, vyplouváme! Další info. zde.

Videopozvánka zde.

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 10:00Datum: 15.05.2019
Místo: Malý sál Cena: 50 Kč Čas: 20:00Datum: 15.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Ondra Král alias Lenny z Youtube kanálu Komiksové bubliny (https://www.youtube.com/c/KomiksoveBubliny). Poslední přednáška před letní pauzou.

Pro info o dalších komiksových přednáškách sledujte stránku
Lennyho komiksové přednášky

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 10:00Datum: 16.05.2019
Místo: Kavárna Cena: 100 Kč Čas: 20:00Datum: 16.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Koncer skupiny Lada Šimíčková & kapela

Info. na webu | www.ladasimickova.cz

Ukázky hudby | www.bandzone.cz/ladasimickova

Písně Lady Šimíčkové jsou založeny na nevšedních  poetických textech a civilním pěveckém projevu. Žánr, v němž se pohybuje, v sobě kombinuje prvky šansonu a soudobé písňové akustické hudby s jemnou elektronikou. Základem hudebního doprovodu je klavír a kytara jejího spoluhráče Ivo Cicvárka. Nově lze slyšet Ladu v sestavě s celou kapelou. Své texty píše Lada už řadu let, na veřejnost se poprvé začaly dostávat po roce 2004, kdy se Lada stala členkou volného sdružení Textová dílna Slávka Janouška. Její texty se tak velmi brzy dostaly do hledáčku kolegů muzikantů a muzikantek a začaly se objevovat například na deskách Lucie Redlové, na albu skupiny Zhasni či na desce Petra Bende; několik jich zhudebnil také Slávek Janoušek. Od roku 2007 hudebně spolupracuje s písničkářem Ivo Cicvárkem, který se díky přátelství vzniklém taktéž v rámci Textové dílny, stal jejím dvorním zhudebňovatelem. V roce 2012 se Lada stala držitelkou textařské ceny Za krásu slova udělované rádiem Proglas. V červnu 2017 vyšlo její druhé CD Soukromé písně, které pět let od debutového CD Hotel v tiché ulici zaznamenává další prožité příběhy, zkušenosti a pocity, tentokrát se však písně opírají o plný zvuk kapely. Ladiny písně byly zařazeny také na cd skupiny Jablkoň - Sentimentální Němec (2013), na dětské kompilační cd Bongo Bonboniéra (2010) a Bongo Bombarďák (2011).

 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 10:00Datum: 17.05.2019
Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 20:00Datum: 17.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Katka Janečková.

Kdy naposledy vás napadlo se sbalit, všechno a všechny tu zanechat, odjet daleko od domova a zkusit konečně objevit sám sebe? Existuje mnoho přednášek dobrodruhů, kteří to skutečně udělali, ti však často hovoří spíš o faktech, než o vlastní změně, kterou prožívali. Toulavá Kateřina je osobní a vše vám přizná: od opice a ananasu na Borneu, přes léčby šokem ve Vietnamu, v Japonsku a Tchaj-wanu, až po ztráty a nálezy v Thajsku a Indii. Čeká na konci odpověď, pro kterou stojí za to zariskovat a odjet?

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 20.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Rytíř Provod se po devíti měsících vrací z bitvy na svůj hrad a těší se na dceru Johanku. Veze pro ni sebou ženicha - rytíře Drahotu, kterému už dal své rytířské slovo, že si může Johanku vzít. Problém je v tom, že je dcera v tom. S uhlířem Vojtou čekají narození dítěte každou chvíli. Johanka se svou chůvou budou vymyslet hodně odvážný plán, aby všechno nakonec dobře dopadlo.

Johanka - Lucie Teichmanová
Vojta - Ladislav Kubišta
Chůva - Iveta Chvátalová
Provod - Vojtěch Linha
Drahota - Lukáš Luska
Radosta - Kryštof Břunda
Neplech - Michal Beneš

Místo: Malý sál Cena: 80 Kč Čas: 20:00Datum: 20.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Pavel Prašivka.

Kanada láká milovníky hor a přírody k objevování svých nespoutaných a divokých krás. Rozměry této země jsou opravdu obrovské a přírodních pokladů je tu nespočet. Během přednášky uvidíte výběr fotek pořízených během mého bezmála tříletetého života v Kanadě. Uvidíte dechberoucí vodopády, zasněžené vrcholky hor, skalnaté štíty a hřebeny, majestátné ledovce, horské louky, hluboká údolí, divoké řeky, křišťálově čistá jezera, horké prameny ale také krásné pláže, hluboké jehličnaté lesy, vyprahlé pustiny a divoká zvířata. Během mých cest jsem zavítal do provincií Britská Kolumbia, Alberta a Yukon. Najezdil jsem přes 100 000 kilometrů, nachodil stovky kilometrů treků a nafotil nespočet fotografií. Pojďte se na některé z nich podívat a pokochat se krásou Kanadské přírody. Vstupné 80Kč, platí se na místě.

 

Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00Datum: 21.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Jiří Kalát.

Poutní cesta do Santiaga de Compostela, „mainstreamová pruda“ řekne mnoho lidí a mají vlastně trochu pravdu. Vloni se na cestu do města, kde spočívají ostatky Svatého Jakuba Staršího, vydalo 301 036 lidí. Kolem 50% z nich pouť šlape v letních měsících, v zimě však nechodí skoro nikdo. Prázdné pěšiny, kostely i albergue (ubytovny), tak nabízejí prostor k rozjímání a „poutní“ atmosféra je mnohem hmatatelnější, než ve zbylých částech roku. V lednu 2017 vyšlo z různých míst v Evropě 1355 poutníků, tedy 0,45% z celoročního počtu, v lednu roku 2018 zase 1355. Já byl jedním z nich.

Místo: Kavárna Cena: 100 Kč Čas: 20:00Datum: 21.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Jedinečný koncert písničkáře MONTYho a multi-instumentálního démona Milana Šány. Po více než dvouleté pauze se oba tito umělci setkávají opět na jednom jevišti, aby spojili svou dravost, jemnost a schopnost improvizace v jeden nezapomenutelný zážitek.

Koncert není vhodný pro děti do 12ti let.

Místo: Sál Cena: 80 Kč Čas: 19:30Datum: 22.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Tradiční nálož improvizačního humoru!

Rezervace místa za 80 Kč, na místě na poslední chvilku zadní řady za dobrovolné vstupné.

Víc na webu a rezervace ZDE.

 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 23.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Ondřej Kocar.

Pěšky z domu k Atlantiku (Kyjov - Fisterra)

Vyprávění o 4036 pěších kilometrech, 114 dnech a 7mi zemích, které nám přinesly neuvěřitelně moc zážitků, pocit neuvěřitelné svobody a málem nás stály život. Během cesty jsme se s dívkou omezili na úplně minimum, spali jsme v senících, na hřitovech i v lesích. O jídle radší nemluvím. Přednáška je prospěšná i pro lidi, chystající se na Svatujakubskou pouť, neboť jsme se na SJ. stezku ve Španělsku napojili... (místy i v jiných zemích) Na své si přijdou i milovníci hor a jižní Francie...
Trasa: Kyjov (Čr) - Rakousko, Německo, znovu Rakousko, Lichtenštejnsko, Švýcarsko, Francie (až na jih k moři, přes Carcassonne k rezervaci Camargue) a Španělsko...

 

Místo: Kavárna Cena: 0 Kč Čas: 20:00Datum: 23.05.2019
Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 27.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Lukáš Lacko.

Cestovateľský stand-up o mojej nešikovnosti na severe sprevádzaný živou hudbou od Eddie Veddera.
.
Za tri a pol mesiaca práce na Aljaške sa dá toho stihnúť naozaj veľa. Napríklad zažiť všetky štyri ročné obdobia, prežiť návštevu hladného Grizzlyho v práci, stopnúť opitého štvorkolára alebo si splniť detský sen a dostať sa na túre medzi mamu Grizzlicu a jej dve mladé.

Opäť nastal čas si na tieto úžasné mesiace zaspomínať a podeliť sa o (nielen) šialené zážitky odhorávajúce sa uprostred krásnych scenérií.

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 20:00Datum: 27.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Dobrodruh Peter Gregor neváhal a vybral sa do málo známych pohorí, aby si preveril svoje schopnosti v krajinách, kde horská turistika bola po dlhé roky, ak nie desaťročia tabu – práve kvôli prebiehajúcim vojenským konfliktom. Zabudnite na značené trasy, horskú službu a turistické chaty! Spoločne sa vyberieme do panensky krásnej prírody v okolí kopcov Qurnat As Sawda (3088 m) a Cheekha Dar (3611 m). Očakávajte nielen krásne výhľady, ale aj vojenské stanovištia, pokec s kurdskými povstalcami a pôsobivý tanec na najvyššom bode Iraku, kde sme mali tú česť stáť ako prví Slováci.

Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00Datum: 28.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Michaela Hrdá více o přednášející zde: http://misketravels.wz.cz/

Předprodej zde.

Video mluví za vše: https://www.youtube.com/watch?v=BhrIjE-ZSaw&t=110s

Rozhodnutí odjet sama na Island padlo během 3 minut a během 3 hodin byla zhruba "naplánovaná" měsíční cesta, při které jsem oslavila své 30. narozeniny. Odjížděla jsem ale s velkým respektem, pokorou a téměř žádným očekáváním. Jediné, co jsem věděla, bylo, že to bude jeden z těch nejlepších tripů a to taky byl. Celý měsíc jsem SPALA JEN POD PLACHTOU, objela celý ostrov STOPEM, ušla spoustu kilometrů přes hory i řeky, kde jsem nepotkala několik dnů živáčka, ale také jsem uzavřela nejedno přátelství, která mi mnohdy pomohla v rozhodnutí kam se moje kroky budou ubírat dál. A při tom všem jsem JEDLA ZADARMO A UTRATILA MÉNĚ, NEŽ JE ČESKÁ MINIMÁLNÍ MZDA.

Získala jsem ale víc, než na jakékoliv jiné cestě, inspirovala se v mnoha místních projektech, o které se s vámi taky podělím spolu s mými zážitky, tipy a triky jak se na nejen Islandu vyhnout velký útratě, težkýmu báglu a hromadě turistů. 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 13:30Datum: 29.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Jaká jsou tajemství generace Z?
Jak zní digitální desatero pro rodiče a jak děti chránit před nástrahami digitální džungle?
Poznáš u dětí příznaky kyberzávislosti nebo toho, že se staly obětí kyberšikany?

Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek se dozvíš na konferenci Lidé v síti, kterou pořádá netbox poprvé v Brně.

Zveme tě, ať už jsi rodič, učitel, student či kdokoli jiný se zájmem o budoucnost mladé generace!


Program

▪ Michal Rašovský: Internet tu bude i zítra, aneb #budoffline.
▪ Jan Müller: Děti se staly zbožím aneb jak technologické firmy těží data ze svých uživatelů.
▪ Daniel Dočekal: Desatero schopností pro přežití v digitální džungli.
▪ Klára Ponczová: Manipulace nebo kreativita aneb marketingové strategie, které cílí na nejmladší publikum.
▪ Lidija Zavoralová: Prevence před kyberzávislostmi.
Johny Machette: Kdo jsou vlastně vaše děti aneb Tajemství generace Z.
▪ Petr Baďura: Intenzivní nerovná se problematický – mladí Češi a sociální sítě.
▪ Hana Macháčková: Cyberhate – nenávistné obsahy online.
▪ Karel Mráka: Útoky na integritu osob (dětí) v prostředí sociálních sítí pohledem policie.

Čeká tě odpoledne nabité zajímavými řečníky z Flowee, Masarykova univerzita, Univerzita Palackého nebo Policie ČR. Chybět nebudou ani spisovatelé, influenceři a lidé z netboxu…
Stačí si jen zarezervovat místo.☝

Více informací najdeš na: www.netbox.cz/lide-v-siti-2019.

‼ Konference je zdarma ‼

Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00Datum: 30.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Koncert osobitého písničkáře.

Web zde.

 

Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 19:00Datum: 31.05.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Štěpán Špaček.

Štěpán píše:

"Jak již název napovídá, budu vám vyprávět o mé měsíční cestě po Vietnamu. Cestoval jsem společně s mým kamarádem a s 10kg batohem na zádech (batoh po nějaké době už mým kamarádem nebyl). Naše cesta vedla ze severu na jih země, přičemž jsme spali v levných hotelech, na lodi i u místních etnických příslušníků. V rámci povídání se budu snažit o předání zkušeností a tipů pro ty, kteří uvažují o Vietnamu jako o zemi, kam vyrazit. Budu popisovat, ukazovat, sdílet zážitky, ale ze všeho nejraději budu odpovídat na vaše dotazy!"

Program Café Práh na květen 2019

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00