Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Zpět do kategorie: Podpořte nás

V Café Práh pracují lidé s duševním onemocněním. Kavárna je zaměřena na trénink jejich pracovních dovedností pro návrat k normálnímu životu. Chceme, aby se u nás citíli dobře zaměstnanci i návštěvníci. Hledáme novou pobobu našich prostor, která by zároveň technicky vyhovovala náročnému dennímu provozu i večerní záteži kulturních akcí. Jsme kavárna s duší v srdci Brna, která díky Vaší pomoci může najít svoji novou tvář.

Café Práh bylo, je a zůstane neziskovým prostorem, který na náročnější úpravy nemůže svým provozem vydělat. Pomozte nám i vy vylepšit prostředí Café Práh jakýmkoliv finančním příspěvkem.
Přispět můžete vhozením jakékoliv částky do pokladničky v kavárně nebo na účet č. 4200261561/6800 (pokud chcete potvrzení o daru, kontaktujte nás na info@prah-brno.cz).

V současné době nás nejvíce trápí aktuálním potřebám nevyhovující stav baru v kavárně.

Velký sál (sousedící z kavárnou) potřebuje také úpravy. Abyste si lépe užili divadelní představení, koncerty, projekce a další akce, plánujeme vyřešit kvalitní ozvučení a akustiku,  postavit pořádné pódium i závěsy pro výstavy.

Z malého sálu chceme vytvořit moderní přednáškovou místnost s interaktivní tabulí, například i žíněnkami pro workshopy a další akce neziskovek.

Veřejná sbírka „na opravy a vybavení multifunkčního kulturně vzdělávacího střediska Práh Jižní Morava ve Vaňkovce“ je registrována Krajským úřadem Jihomoravského kraje pod č.j.: JMK/29262/2016.

 

Plakát Café práh na leden 2022

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00