Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
21.06.2021
FB událost ZDE.
Vstupenky ZDE.
 
HEDVÁBNÁ STEZKA – po stopách dávných karavan z Turecka do Číny

Přednáší: Martin Půlpán - Lost Czech Man
 
Vydejte se za dobrodružstvím, které se dá zažít jen jednou za život. Tisíce kilometrů přes hory, moře i pouště po stopách dávných karavan. Z Turecka až do Číny po zemi a bez letadel! Dozvíte se vše o historii jednotlivých zemí, poznáte spoustu zajímavostí o národech žijících v těch nejzapadlejších koutech světa. Dostanete spoustu tipů, jak tuto stoletou karavanní stezku zdolat bezpečně na vlastní pěst. Přednáška je plná humorných, ale i nebezpečných situací, překrásné architektury, ale i divokých hor a rozpálených pouští.    
 
Cestovatel Martin Půlpán, vystupující pod pseudonymem Lost Czech Man, prozatím navštívil 85 zemí. Jeho poslední rok a půl dlouhá cesta jej zavedla pěšky a stopem z Evropy až do jihoasijské Barmy. Putoval přes pouště, majestátní hory nebo přes historická místa, která určovala chod dějin!  Staňte se součástí jeho cestovatelských příběhů, které baví tisíce lidí na sociálních sítích!
Místo: Sál Cena: 100 Kč Čas: 19:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00