Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: O kavárněLÉTO S CAFÉ PRÁH 2020

Oblíbený Vaňkovka Fest letos nebude, ale během července vás čekají venkovní kulturní akce v rámci programu "Léto s Café Práh", které pořádá přímo kavárna Café Práh. Tyto hudební i divadelní večery se za dobrého počasí odehrávají přímo před kavárnou. V případě deště se přesunou dovnitř. Na všechny akce je vstupné dobrovolné. Těšíme se na vás! CP

SPECIÁLNÍ KÁVA ZÁCHRANÁŘ

Máte rádi Café Práh? Chcete ho podpořit a pomoci? Kupte si kávu ZÁCHRANÁŘ za 95 Kč a pomůžete nám překonat težké obdob, kdy na dva měsíce vystřídalo plnou kavárnu návštěvníků přes den a stovky diváků večerních akcí ticho. Děkujeme.

SBÍRKA PRO CAFÉ PRÁH

Moc děkujeme všem, kteří přispěli. Sbírka byla ukončena. Vybralo se nádherných 93 986 Kč. Nesmírně si toho to daru vážíme. Budeme se snažit, aby vám s námi bylo opět dobře. Peníze pomůžou pro obnovení a udržení provozu kavárny Café Práh.

 

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00