Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: O kavárně

OZNÁMENÍ

Kavárna z důvodu vládního nařízení uzavřena. Nefunguje ani okénkový prodej. Děkujeme za pochopení.

ONLINE STREAMY KULTURNÍCH AKCÍ Z CAFÉ PRÁH

Chcete podpořit treninkovou kavárnu Café Práh a užít si parádní kulturní akci z pohodlí vašeho domova?

Kupte si vstupenku na naše streamované pořady a bavte se.
 
Kavárna je ve složité situaci. Prostor dříve plný návštěvníků a diváků je prázdný. Jediné co nám zbývá je živé streamování našich nejlepších akcí. Děkujeme za podporu. Vyřízení vstupenky je jednoduché a vše dostanete vysvětleno. Děkujeme www.streamio.cz za realizaci přenosu. Dokonce nemusíte přednášku sledovat na živo, ale zhlédnout záznam později.
 

21.1. /čt/ ONLINE STREAM: Tádžikistán - Jakub Venglář /přednáška/ 20:00
Informace o akci: ZDE 
Fb událost: ZDE
Koupit vstupenku: ZDE

PROFESIONÁLNÍ STREAM PRO FIRMY

Zajistíme kvalitní stream (přednáška, seminář, školení atd.) pro vaši firmu. Více informací ZDE.

O KAVÁRNĚ CAFÉ PRÁH

Cafe Práh je kavárna, kterou provozuje Práh jižní Morava, z.ú., kde obsluhují lidé s duševním onemocněním. Kavárna je zaměřena na trénink pracovních dovedností a nácvik zvládání pracovní zátěže srovnatelné se zaměstnáním v běžných podmínkách. Je určena především pro lidi s duševním onemocněním, kteří jsou motivováni vrátit se do běžného zaměstnání nebo do školy. Uživatelé služeb Práh jižní Morava, z.ú. za podpory asistentů nácvikových míst zde mají možnost naučit se zvládat i obtížné a stresové situace. Do naší kavárny můžete přijít nejenom relaxovat, ale také pracovat, máme zde vyhraněný prostor pro pracovní schůzky s možností připojení k internetu. Nabízíme výběr z velmi bohatého nápojového lístku i občerstvení a možnost příjemného, ničím nerušeného posezení v nekuřáckých prostorách naší kavárny. Prostor je rozdělen do tří částí – kavárna, malý sál a velký sál.  Atraktivní prostory blízko středu města s dobrou dopravní dostupností lze uskutečnit své  soukromé i veřejné akce. Při návštěvě Café Práh si můžete také prohlédnout i zakoupit výrobky z našich chráněných dílen. V prostorách kavárny pořádáme také různé kulturní akce (koncerty, čtení poezie, promítání atd.). Další informace o kavárně a jejím bohatém kulturní programu naleznete na webu. Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.
 

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00