Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

V Café Práh pracují lidé s duševním onemocněním. Kavárna je zaměřena na trénink jejich pracovních dovedností pro návrat k normálnímu životu. Chceme, aby se u nás citíli dobře zaměstnanci i návštěvníci. Hledáme novou pobobu našich prostor, která by zároveň technicky vyhovovala náročnému dennímu provozu i večerní záteži kulturních akcí. Jsme kavárna s duší v srdci Brna, která díky Vaší pomoci může najít svoji novou tvář.


Café Práh bylo, je a zůstane neziskovým prostorem, který na náročnější úpravy nemůže svým provozem vydělat. Pomozte nám i vy vylepšit prostředí Café Práh jakýmkoliv finančním příspěvkem. Odkaz na možnost přispět je zde.
Přispět můžete také vhozením jakékoliv částky do pokladničky v kavárně (pokud chcete potvrzení o daru, kontaktujte nás na info@prah-brno.cz).

V současné době nás nejvíce trápí aktuálním potřebám nevyhovující stav baru v kavárně.

Velký sál (sousedící z kavárnou) potřebuje také úpravy. Abyste si lépe užili divadelní představení, koncerty, projekce a další akce, plánujeme vyřešit kvalitní ozvučení a akustiku,  postavit pořádné pódium i závěsy pro výstavy.

Z malého sálu chceme vytvořit moderní přednáškovou místnost s interaktivní tabulí, například i žíněnkami pro workshopy a další akce neziskovek.

Veřejná sbírka „na opravy a vybavení multifunkčního kulturně vzdělávacího střediska Práh Jižní Morava ve Vaňkovce“ je registrována Krajským úřadem Jihomoravského kraje pod č.j.: JMK/29262/2016.

...někdy i ten, kdo pomáhá, potřebuje pomoc...


Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2021 - 2022 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.

Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00