Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Informace o vstupenkách na koncert 17.10.

Písničkář Slávek Janoušek oslaví 17.10. své 70. narozeniny koncertem s hosty.
Slávek Janoušek & kapela
Vlasta Redl & Slávek Janoušek & Jaroslav Samson Lenk
Petra Šany Šanclová
Luoboš Javůrek & Bokomara DUO
Lada Šimíčková & Ivo Cicvárek
Nevermore & Kosmonaut
Monty
-----
Informace o vstupenkách:
Koupit lístek (250 Kč) až 60 minut před začátkem akce v místě konání. Předprodej nebyl vyhlášen, protože program toho to koncertu se postupně vyvíjel až do této podoby, která slibuje velkou diváckou účast. Budeme se snažit vyhovět všem divákům, ale pokud jedete z dálky, tak prosím zakoupit už na začátku prodeje.
Poslední informací, že jeden člověk může zakoupit dopředu jen dva lístky. Děkujem za pochopení. Sál budeme otevírat v 18:45, ale kavárna je otevřená už od rána.
----
Informace o programu:
Koncert je především poctou výbornému písničkáři - Slávku Janouškovi, takže většina hostů bude hrát hlavně písně Slávka Janouška Nevermore & Kosmonaut zahrají Slávkovu píseň Mane nobiscum domine, Lada & kapela uveden píseň Nádherný letní den, Monty dá Zůstat tam kde jsem atd. (POZN. Písně se pak také objeví na kompilační živém albu). Hostů je hodně a nebude tolik čas na vlastní tvorbu, ale uděláme si to hezký:).
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00