Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
20.03.2017

Přednáší Ondřej Bačík.

FB událost ZDE.

Kdo je to vidloroh?
Kde můžeme vidět druhý americký Grand Canyon?
Jak skutečně vypadá posvátné místo z filmu Blízká setkání třetího druhu?
Jaké to je setkat se s bizonem?
Jak dnes žijí původní obyvatelé – prérijní Indiáni?

Odpovědi nalezneme na výpravě do odlehlých končin Montany, Wyomingu a Jižní Dakoty. Podíváme se do úchvatného Yellowstone, prvního národního parku na světě. Navštívíme posvátné hory prérijních Indiánů - Black Hills s přírodním a duchovním monumentem Devils Tower, který se vypíná vysoko nad okolní krajinu. V Badlands se prérie náhle propadá do vyprahlé a barevně pestré krajiny kaňonů a neobyčejných skalních útvarů. Prožijeme setkání s prérijními Indiány na velké taneční slavnosti Pow-Wow a projdeme se po slavném bojišti Little Bighorn, kde padl generál Custer.

Po přednášce si můžete prohlédnout originální indiánské výrobky, trofeje z divočiny nebo „ochutnat“ vůni pralesa, sladké trávy či šalvěje.

Místo: Kavárna Cena: 0 Kč Čas: 20:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00