Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
08.11.2018

FB událost

Ne každý na světě má možnost se v zimě ohřát, usínat, aniž by slyšel výstřely za svým domem, nebo měl jistotu, že se mu syn v uniformě vrátí z práce domů. Těžko si uvědomit, že necelých 2000 km od nás, boje stále probíhají.

Podělíme se s Vámi o příběh dvou bláznivých blondýnek, které se vydaly až na Donbas. Nebojte, není to začátek špatného vtipu, nýbrž začátek skvělého dobrodružství.

Seznámíme Vás s aktuální situací na východní Ukrajině a jak lze pomoci vlastními silami. My jsme ty naše použili třeba při krocení aku-vrtačky, či sekyry. Dětské objetí, opětovaný úsměv a také místní kvas pak pro nás byly dostatečnou odměnou a energií na další den.
Celou cestu nás doprovázela euforie, radost, smích, úzkost, strach, a především skvělí lidé se stejným cílem - pomáhat s Chuťí. Zkrátka, nechali jsme tam kousek sebe a mělo to smysl!

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 20:00

Plakát Café Práh s programem na duben 2019

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00