Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
09.04.2019

FB událostí akcí ZDE.

Přednáší Patrik Luk.

Bitcoin je první decentralizovaná virtuální měna. Jedinečný celosvětový platební systém. O Bitcoinu se mluví v mediích, platí se s ním v obchodech a spekuluje se s ním na burzách. Pro někoho velmi výnosná investice, pro jiného další z podvodných projektů typu "letadlo" a Ponziho schéma. Ve skutečnosti je Bitcoin technologický objev, který posouvá současné možnosti a umožňuje dosud nemožné. Bitcoin je decentralizovaná síť uživatelů napříč celým světem. Bitcoin je nástroj, díky kterému lze během pár minut provádět finanční transakce nezávisle na bankovním systému a bez přítomnosti autority a státního aparátu. Svobodně, rychle a bezpečně.. Podíváme se na Bitcoin, jako na technologii, která představuje alternativu k současnému bankovnímu systému. Podíváme se na rozdíl mezi Bitcoinem a statní měnou, kterou dnes většina z nás používá a mylně považuje za bezpečnou. Člověk chce být ze své přirozenosti svobodný; kryptoměny jsou nástroj, který umožní se ke svobodě přiblížit a svobodu si udržet.
Bitcoin - digitální hotovost je přednáška a přínosu Bitcoinu pro společnost a naopak o tom, jak to vypadá, když jsou peníze v rukou státu. Zajímá vás, co jsou to peníze a kde se berou? Považujete svobodu a zodpovědnost ve společnosti za nepostradatelné? Zajímá vás pokrok a Bitcoin? Tak se přijďte dozvědět něco nového a posunout hranice svého vědění.

Místo: Malý sál Cena: 0 Kč Čas: 18:00
 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Kontakt:
Tel.: +420 539 051 130
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00