Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Irská noc s Dálah /koncert/

Datum: 22/07/2021Čas: 20:07Místo: Open airCena: 0 Kč Kategorie:
Akce se koná v rámci bohatého prázdninového programu "Léto s Café Práh". Přiďte se nadechnout na náš open air a užít si letní noc na jedno z nejkrásnějších míst v Brně. Vstupné je dobrovolné a program se uskuteční za každého počasí.  Podrobnosti na webu CP.

---

Na koncertu zahrají:

Dálach přináší posluchačům svěží a neprovařenou irskou tradiční hudbu. V jejich repertoáru si každý přijde na své – zaposlouchat se do podmanivých melodií irských písní, nechat své nohy rozhýbat svižnými a energickými instrumentálními sety jigů či reelů, to vše je najednou snadnější než kdykoliv předtím. Dálach nekopírují repertoár ani styl slavných irských kapel. Vytváří si vlastní instrumentální sety a především v písních nechávají naplno projevit kreativitu jednotlivých členů kapely při tvorbě aranžmá. Inspiraci hledají také v archivních nahrávkách a nalézají tak často i téměř neznámé klenoty tradiční irské hudby.

PROGRAM
20:00 Irská noc: Dálach http://www.dalach.cz/

O FESTIVALU | Místo open air akce je pódium před Café Práh (ulice Ve Vaňkovce, Brno). Akce se koná za jakéhokoliv počasí.

Otevírací doba
Po: 13:00 - 20:00 |  Út - Pá: 9:00 - 20:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00