Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se v sekci: Kalendář
11.01.2022

V září 2019 jsem se vydala s koloběžkou na poutní cestu do Říma - Via Francigena. I přesto, že se jedná o nejstarší křesťanskou poutní cestu, tak alespoň u nás rozhodně není ta nejznámější a vím jen o velmi málo lidech z Česka, kteří tuto cestu prošli nebo projeli.


Já jsem svoji cestu začala v Miláně a za 15 dní jsem ujela 853 km s celkovým převýšením 9900 m. Jen jeden den jsem si dopřála odpočinek u moře a jeden poslední den jsem si vyhradila na Řím. Nebyla jsem v Itálii (ani zdaleka) poprvé, ale stejně - projet si tak velkou část této země v kuse byl úžasný zážitek, poznala jsem rozmanitost země a uvědomila si, jak moc kopcovitá je. ???? Také jsem potkala spoustu úžasných lidí, s někým jsem prohodila jen pár slov, s jinými jsem strávila i celý den. Tyto 2 týdny mi připadaly nejméně jako celý měsíc. Všechno se událo tak rychle a událo se toho tolik! Děkuji ti Itálie za krásný zážitek, těším se zase příště.


Veronika Jiříčková alias Neklidné Nohy
Jsem celkem normálně nenormální člověk, který má neklidné nohy. V překladu to znamená to, že mě moje touha po objevování krás naší planety nenechá chvíli v klidu. Zeptejte se mých známých. :D
Jsem vystudovaný cestorušec a rekreolog, průvodce u Kudrnů a webový vývojář. Naprosto nejlíp ze všeho mi je na cestách nebo někde v přírodě. Na koloběžce, pěšky, během, lodí… Prostě co je zrovna po ruce.
S koloběžkou jsem se vydala putovat nejen po Itálii, ale rok předtím jsem si dala na “zahřátí” 1000 km po Islandu, minulý rok jsem obkroužila naši zemi tak nějak kolem dokola a letos jsem si zase projela polské pobřeží. Mimo jiné. :)
Místo: Sál Cena: 0 Kč Čas: 18:30

Plakát Café práh na leden 2022

 
 


Projekt „Zajištění vybraných služeb sociální prevence na území Jihomoravského kraje“ je financován z Evropského sociálního fondu a Státního rozpočtu ČR prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

Kulturní a umělecká činnost Café Práh se v letech 2017 - 2020 uskutečňuje za finanční podpory statutárního města Brna.


Otevírací doba:
Po: 13:00 - 22:00
Ut - Pa: 9:00 - 22:00
Ne: 10:00 - 14:00
Kontakt:
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prah-brno.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00