Café Práh a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout ZDE

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Expedice Česko

Datum: 26/05/2022Čas: 19:05Místo: SálCena: 0 Kč Kategorie: Přednášky

Česko 2020 kolem dokola na kole i bez kola

Přednáší: Lukáš Pilíšek

Dobrodružná cesta kolem hranic ČR přes nejvyšší vrcholy hor na kole, objevování nádherných míst, ověřování vlastních limitů a poznávání nových lidí.

Cestovatelská charitativní přednáška o dobrodružné cestě přes nejvyšší vrcholy hor kolem hranic Česka na kole, objevování hezkých míst a poznávání nových lidí.
Měli jste někdy nápad, který vám ležel dlouho v hlavě a říkali jste si, jaké to může být ho uskutečnit? Chtěli jste si vyzkoušet, jestli je možné domluvit si spolupráci s partnery jako neznámá osoba? Jak překonat několikrát získané NE jako odpověď? Na tyhle výzvy spojené s přípravou charitativního projektu vám odpovím v úvodu přednášky a pak se společně podíváme, jak probíhala cesta v terénu, kde raději vyrazíte s malým baťůžkem než na kole s vybavením o váze přes 20 kg.
Jestli vás láká zjistit, jaké jsou vaše fyzické i psychické limity a snažíte se překonávat svoje strachy, máte skvělou možnost se inspirovat a vyslechnout si, co jsem na cestě zažil, protože 39 dní v sedle vás změní.
Můžete se těšit na příběhy: kde se na cestě přespávalo, jak se řešila osobní hygiena bez teplé sprchy, vtipné situace, nebezpečí v horách, jak se vyrovnat se samotou, ale i ponaučení, které to přineslo.
Dozvíte se také, jak je to u nás se získáváním důvěry cizích lidí a jestli jsme opravdu tak negativní národ jak se o nás povídá .
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00
Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00