Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Jana Musilová

Datum: 19/09/2022Čas: 19:09Místo: SálCena: 300 Kč Kategorie: Koncerty

Jana Musilová uvedla řadu sólových koncertů složených z muzikálových filmových i populárních skladeb.
Od roku 2003 se zaměřuje na šansonové koncerty, kde zpívá klasické francouzské písně z repertoáru Edith Piaf, G, Becauda, M. Mathieu, Ch. Aznavoura, ale i současných interpretů jako Isabelly Boulay a Natashi St-Pier ve francouzštině nebo v češtině. A také písně českých známých autorů. Stále více se zaměřuje na původní tvorbu.

Spolupracuje s velkými hudebními tělesy a šansonový koncert nazvaný „Písně ulice“ pod taktovkou dirigenta Miloše Machka několikrát úspěšně uvedla s Filharmonií Brno, Filharmonií Bohuslava Martinů ve Zlíně, Moravskou filharmonií Olomouc a Severočeskou filharmonií Teplice.

Koncertuje i s malými orchestry. V poslední době se stále více věnuje komorním koncertům za klavírního doprovodu vynikajícího pianisty, skladatele a hudebníka Petra Maláska.

Sólová alba

  • Život je báječný/La vie est merveilleuse (2003) – známé klasické šansonové písně ve francouzštině a češtině.
  • Hledání/Je cherche (2005) – u nás neznámé melodie moderního francouzského šansonu společně s původními českými a francouzskými písněmi. CD je natočené za doprovodu Filharmonie Brno.
  • Vzdálená přání (2012) – púvodní písně s hudbou Petra Maláska a texty od Václava Kopty, Milana Uhdeho, Věry Staňkové aj.
Otevírací doba
Po: 13:00 - 20:00 |  Út - Pá: 9:00 - 20:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00