Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

GR20 – nejtěžší trek Evropy s batohem pod 3,5 kila

Datum: 02/11/2022Čas: 19:00Místo: SálCena: 150 Kč Kategorie: Přednášky

GR20 – nejtěžší trek Evropy s batohem pod 3,5 kila
Přednáší: Patrik Zouhar

Předprodej vstupenek ZDE.

„Jedna z nejdrsnějších tras na světě“, „víc lezení po skalách než chůze“, „křest ohněm“ – to je jen pár legend, které se vznáší nad proslulým dálkovým trekem GR20 napříč Korsikou. Je opravdu tak obtížný? Nebo jde o marketingový tah, jak na ostrov přilákat víc turistů toužících překonat sebe sama? Strávil jsem 16 dní v horách, nachodil 180 kilometrů, zdolal extrémní převýšení a sáhnul si na dno fyzických sil, abych to zjistil.

Rozhodl jsem se osekat svou výbavu až na dřeň a vyrazit na náročnou pouť ultralehce – jen s tím nejnutnějším k přežití. Základní váhu batohu (base weight) jsem srazil na míň než 3,5 kila. Nemožné? Jen pro ty, co si nevěří!

Nakoukni do mého minimalistického batohu a zjisti, co si zabalit na cestu a co je naopak totální zbytečnost. Na přednášce prozradím, jak si jednoduše odlehčit výbavu tak, aby nechybělo to podstatné. Odzkoušené tipy a triky se ti budou hodit při výletu na Sněžku i na Pacifické hřebenovce. Ultralehké trekování vážně zvládne každý – stačí jen vědět, jak na to. Tak řekni bye-bye těžkým batohům a pojď objevovat svět nalehko!

Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00