Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Arménie: Pěšky s toulavým psem

Datum: 01/11/2023Čas: 19:00Místo: SálCena: 150 Kč Kategorie: Přednášky

FB Událost ZDE.
Předprodej ZDE.

Vyprávění o cestě Malým Kavkazem - jižní Gruzií a pak Arménií od severu k jihu.
Viktorka se toulala stopem a pěšky Gruzií, pak pěšky pokračovala přes arménské hory a Národní park Dilijan, kde se skamarádila s potulnou fenkou Charlotte. Spolu zažily řadu dobrodružství - cestou přes třítisícové sopky poznávaly život pastevců, ve vinařské oblasti pracovaly na vinohradu, a jak postupovaly na jih, začalo přituhovat. Vojenský konflikt s Ázerbájdžánem nakonec změnil jejich plány. Tahle cesta byla zkrátka od začátku do konce směsicí průšvihů, nádhery a dobrodružství.
VIKTORKA RYS (VIKTORČINA CESTA TAM)
Viktorka cestuje s ultralehkou výbavou, bez letadel a nízkonákladově. Věnuje se zejména dálkovým horským přechodům. Dvakrát přešla karpatský oblouk s cílem v Banátu, pokračovala přes balkánské hory do Istanbulu a přešla Kavkaz od Černého moře v Gruzii ke Kaspickému moři v Ázerbájdžánu. Půl roku žila na Islandu, kde pracovala jako honačka ovcí. Na cestách fotí, filmuje, dobrovolničí a testuje vybavení pro obchod Pod 7 kilo. V nakladatelství BWT Books vydala knihu Hory a nekonečno. Na sociálních sítích ji najdete jako @ultraviktorka
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00