Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Skip Wilkins Trio

Datum: 16/02/2024Čas: 19:00Místo: KavárnaCena: 200 Kč Kategorie: Koncerty

FB event ZDE.

V triu hrají Skip Wilkins – klavír (USA), Christoph Riggert – kontrabas (SRN) a Jan Bruna – bicí (ČR). Tito tři dlouholetí přátelé se setkali ve Frýdlantu v Čechách, kde se každý z nich často účastní slavné Letní jazzové dílny Karla Velebného. Zahrát si do Brna přijedou z daleka. Skip je v Česku známý, na této frýdlantské dílně totiž vyučuje a vystupuje už od roku 2007. Je často slyšet po celé České republice a má mnoho alb s různými českými přáteli.  Skip je velmi rád, že se do Brna vrací, tentokrát se svými starými "frýdlantskými" přáteli. Členové tria by rádi pozvali účastníky dílny ve Frýdlantu a další kamarády, aby si s nimi zahráli během druhé části.  Přijďte na večer takzvaného "Straight-Ahead Jazz"

-------

V pátek 16. února Vám přijede do Café Práh v Brně zahrát mezinárodní jazzové trio. V triu hrají Skip Wilkins – klavír (USA), Christoph Riggert – kontrabas (SRN) a Jan Bruna – bicí (ČR). Tito tři dlouholetí přátelé se setkali ve Frýdlantu v Čechách, kde se každý z nich často účastní slavné Letní jazzové dílny Karla Velebného. Zahrát si do Brna přijedou z daleka.
Skip je v Česku známý, na této frýdlantské dílně totiž vyučuje a vystupuje už od roku 2007. Je často slyšet po celé České republice a má mnoho alb s různými českými přáteli. Skip je velmi rád, že se do Brna vrací, tentokrát se svými starými "frýdlantskými" přáteli.
Členové tria by rádi pozvali účastníky dílny ve Frýdlantu a další kamarády, aby si s nimi zahráli během druhé části. Přijďte na večer takzvaného "Straight-Ahead Jazz".
 
On Friday, February 16, an international jazz trio will come to Café Práh in Brno to play for you. The trio features Skip Wilkins – piano (USA), Christoph Riggert – double bass (Germany) and Jan Bruna – drums (CZ). These three longtime friends met in Frýdlant in North Bohemia, where each of them often participates in the famous Karel Velebný Summer Jazz Workshop. They will travel from far afield to play in Brno.
Skip is well known in the Czech Republic and has been teaching and performing at the Frýdlant workshop since 2007. He is often heard throughout the Czech Republic and has many albums with various Czech friends. Skip is very happy to be back in Brno, this time with his old "Frýdlant" friends. Come out for an evening of Straight-Ahead Jazz.
The members of the trio would like to invite the participants of the workshop in Frýdlant and other friends to play with them during the second set.
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00