Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Divadlo Pozpátku Říčany u Brna: Zločin v Harmonii

Datum: 21/05/2024Čas: 19:00Místo: SálCena: 0 Kč Kategorie: Divadla

FB event zde.

Divadlo Pozpátku Říčany u Brna

Zločin v Harmonii

Po neúspěšném pokusu dobýt Hollywood se do České republiky vrací herečka Klára Svatá. Ubytuje se za městem v hotelu Harmonie u své matky Ireny, která je majitelkou hotelu. Klára má plán, jak si najít cestu zpět na výsluní alespoň v českém filmovém světě. Ovšem nebude to mít vůbec snadné, protože o jednu roli v nákladném koprodukčním filmu se u starého režiséra, žijícího v hotelu, ucházejí další dvě herečky. Denisa, vyhaslá filmová hvězda, žijící v neúplně šťastném manželství s filmovým producentem Arturem a Kate, úspěšná americká herečka a světová hvězda, která nezná neúspěch a žije s bohatým filmovým mecenášem Jaromírem, který film hodlá financovat.

Plány všech se začnou měnit ve chvíli, když dojde ke krádeži značné sumy z hotelového trezoru. Záhy vyjde najevo, že krádež není zdaleka to jediné, co se v hotelu stalo. Vlivem velmi špatného počasí není k dispozici telefonní signál a do hotelu ani z něj se nedá dostat. Vyšetřování se tak ujme lehce cholerický hotelový poslíček Lukáš společně se Šarlotou, hotelovou pokojskou, milovnicí všech klepů.

Podaří se amatérské dvojici vyšetřovatelů objasnit události v hotelu? A pokud ano, podaří se jim to dřív, než se někomu něco stane?

Web divadla zde

Vstupné dobrovolné.

Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00