Práh jižní Morava, z.ú. a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

X
BUĎTE S NÁMI ONLINE!

Přednášky - podmínky pořádání

Přednáškovou činnost u nás pořádá Vzdělávací centrum (vedoucí Jaroslav Hemala).

Při splnění těchto podmínek lze v Café Práh pořádat Vaši přednášku a zařadit ji do programu:

 • Aby byla akce zařazena do programu Café Práh musí zapadat do dramaturgického plánu (rozhoduje produkční). Preferovány jsou cestovatelské a kulturní přednášky. V programu jsou jen akce veřejné. Přednášky soukromé, poradní, zdravotní či týkající se "smyslu života" mají stanovenu cenu pronájmu dle domluvy.
 • Pokud je u přednášky zařazené do programu požadováno přednášejícím vybírat pevně stanovené vstupné, zajistí si 30 min před začátkem svého prodejce, kterému předáme vstupenky k jeho prodeji. Část vybraného vstupného (40%) dle domluvy připadne pak Café Práh na pokrytí nákladů (přichystání techniky, židlí atd.). Při výběru dobrovolného vstupného si Café Práh nic nenechává a vše patří přednášejícímu.
 • Přednášející si zajistí vlastní notebook se vstupem HDMI pro kabel projektoru. Café Práh zajistí  projektor a projekční plátno. V případě zájmu jde domluvit ozvučení pro projekci videí či doplňkové hudby. Mikrofon někdy není v malém prostoru kavárny zapotřebí ve velkém sále chystáme vždy.
 • Přednášející zajistí propagaci akce: pošle produkčnímu plakát v JPG, link na FB událost, info. o přednášce na web CP. Akce platící pronájem toto nemusí udělat.
 • Pro propagaci je dobré do Vaši Fb události přidávat před přednáškou pravidelné novinky, které zvýší zájem o přednášku.
 • Začátek přednášek je v 19:00 (sál) a v 20:00 (kavárna). Příchod přednášejícího 60 min před začátkem na technickou zkoušku (Café Práh, Ve Vaňkovce 1, Brno). Obsah přednášky (fotky atd.) by měl být ideálně uložen v notebooku přednášejícího, ale i na externím disku (flashce, externím disku atd.) pro případ technické závady notebooku.
 • Výše vstupného je na přednášejícím. Doporučuje vstupné dobrovolné, které se lépe inzeruje v propagaci a je možné, že v tomto případě přijde i více diváků.
 • Délka přednášky nejméně 60 min a nejvíce 120 min. Podmínkou zapůjčení techniky je dodržení konání pauzy nejlépe v polovině přednášky, ve které se diváci u baru občerství. 
 • Termín přednášky by měl být domlouván nejlépe několik měsíců s předstihem, aby nebyl program na konkrétní měsíc  již zaplněn (nejlépe 3  měsíce dopředu), ale někdy se najdou termíny i na poslední chvilku.

V případě souhlasu s podmínkami vyplňte prosím tyto údaje a zašlete na email produkčního: michal.simicek@volny.cz

Dotazník

 1. Název přednášky: doplňte
 2. Přednáší: doplňte
 3. Krátky propagační text k přednášce: doplňte
 4. Email pro kontakt:
 5. Odhadovaný počet diváků: doplňte
 6. Vstupné: doplňte
 7. Je promítající z Brna? ANO - NE
 8. Délka přednášky s pauzou: doplňte
 9. Potřebujete nazvučení přednášky pro pouštění videa a hudby? ANO - NE
 10. V případě cestovatelské přednášky zašlete v příloze 1 prezentovanou fotografii.
 11. Jste ve spolupráci či zastoupení s nějakou cestovní kanceláří? ANO - NE
 12. Souhlasím s podmínkami pořádání přednášky v Café Práh? ANO - NE
Otevírací doba
Po: 13:00 - 22:00 |  Út - Pá: 9:00 - 22:00
Kontakt
Tel.: +420 734 850 549
Email: kavarna@prahjm.cz
Ve Vaňkovce 1, Brno 602 00